Wiemy jak będzie wyglądać Mińska 14

Zakup kamienicy przy ul. Mińskiej 14 jest jednym z celów emisyjnych w trwającej do 24 lutego br. publicznej oferty akcji 2C Partners. Zapisy przyjmują dom maklerski Ventus Asset Management S.A. oraz Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska SA.

Mińska 14 w Warszawie według 2C Partners S.A.

Nowa odsłona Mińskiej 14 tuż obok SOHO Faktory już oficjalnie. Za projekt odpowiada pracownia architektoniczna Ppfp.architekci Sp. z o.o. która

współpracuje z 2C Partners, spółką specjalizującą się w rewitalizacji i restrukturyzacji kamienic. Dzielnica artystyczna jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic Pragi Południe, w coraz szybszym tempie nabiera ducha i wnosi energie w jeszcze nie tak dawno zaniedbane praskie mury.

Projekt przygotowany przez architektów zakłada staranne odtworzenie wszystkich tych elementów, które są najcenniejsze dla samej kamienicy. Po raz kolejny zmienimy zdewastowaną nieruchomość w miejsce, w którym dobrze się mieszka ? mówi Łukasz Tylec, Prezes Zarządu 2C Partners S.A. – W ramach tej realizacji planujemy zrewitalizować łączną powierzchnię ponad 1150 mkw – dodaje Łukasz Tylec.

– Elewacje przedwojennej kamienicy przy Mińskiej zostaną odrestaurowane, a utracone elementy odbudowane. Łącznie w budynku jest 12 lokali mieszkalnych i jeden lokal użytkowy. Już dziś myślimy perspektywiczne o Mińskiej i mamy dobrze przygotowany plan rewitalizacji nieruchomości – wyjaśnia Łukasz Tylec.

Aktualnie spółka realizuje 8 projektów. Doświadczenie 2C Partners to łącznie 18 projektów obejmujących ponad 12 400 mkw w niemal 250 lokalach. Choć spółka działa na rynku wtórnym, to sprzedaje mieszkania w standardzie deweloperskim. Ponad 80% oferowanych mieszkań to lokale o powierzchni od 30 do 50 mkw. Ich cena jest niższa od średniej ceny transakcyjnej na rynku. Spółka charakteryzuje się krótkim cyklem inwestycyjnym, który skutkuje szybkim obrotem gotówki.